Jemiołów w Google Street View
Admin klubu, 2013 May 15, 16:45

Google Street View to jedna z nowszych usług Google, która jest dołączona do Map Google. Na Google Maps możemy oglądać cały świat jako mapę lub jako zdjęcia z satelity. Natomiast Google Street View to nowość, dzięki której można zobaczyć świat z perspektywy przechodnia, a właściwie samochodu. Dzięki strzałkom można poruszać się jakby idąc po ulicy i obracać się jakbyśmy stali tam w rzeczywistości.

Google wysłało w świat swoje samochody, które zbierają dane. Jemiołów nie został ominięty. Część naszej wsi można zwiedzić za pomocą internetu (są to głównie okolice kościoła - tam, gdzie można dojechać po asfaltowej jezdni)!! Oto link do Jemiołowa w Google Streat View, na którym widać nasz kościół - dalej można poruszać się kursorem lub strzałkami. Sprawdź czy możesz swój dom zobaczyć oczami Google Streat View!!

Jak wnioskuję po wyglądzie naszej wioski, nagrano Jemiołów rano w dzień zeszłorocznych DOŻYNEK lub dzień wcześniej (widać przy klubie rozkładanie namiotów i charakterystyczne dekoracje). 

Na obrazach widać parę osób. Proszę się nie obawiać - Google zamazuje wszystkie twarze, dla ochrony prywatności.


Copyright ©2007-2008 jemiolow.net | All Rights Reserved
Hosting J@chhu
Valid XHTML 1.0 Strict