Zapraszamy.
Cezary Mucha, 2019 Jul 17, 17:48

I Międzynarodowa, II Ogólnopolska Olimpiada Dziecięcych Drużyn Pożarniczych
Cezary Mucha, 2019 Jul 05, 09:21

Wyjazd Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej na I Międzynarodowa, II Ogólnopolska Olimpiada Dziecięcych Drużyn Pożarniczych w Wieruszowie.

Za nami kolejna Olimpiada Dziecięcych Drużyn Pozarniczych w Wieruszowie! Dzień pełen wrażeń i emocji, pogoda dopisała a nasza "mała" reprezentacja dała z siebiewszystko, dlatego podobnie jak reszta uczestników jesteśmy ZWYCIESCAMI!!! 
Sesreczne podziękowania dla wszystkich tych bez których napewno by nas tam nie było: Osrodek Szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP w Gorzowie (za autokar), Gmina Łagów za sfinansowanie kosztów paliwa, firmom: MHS-Wilkowo, Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa, RUDOLFTERM-Karol Rudolf oraz osobą prywatnym które nas wsparły. Podziękowania również dla strażaków i rodziców, którzy byli zaangażowani w treningi i przygotowania. Reasumując: Wszystkim za Wszystko serdeczne DZIĘKI!!! 


Wielkanoc 2019.
Cezary Mucha, 2019 Apr 20, 20:28

Nowe nasadzenia w Jemiołowie.
Cezary Mucha, 2019 Apr 18, 13:47

Kilkadziesiąt nowych zasadzonych drzew w Jemiołowie. Lipy, klony i jabłonie upiększą nasz krajobraz. Dziękujemy Urzędowi Gminy za sadzonki oraz mieszkańcom za pomoc w sadzeniu.


Sołtys z nową radą sołecką.
Cezary Mucha, 2019 Apr 01, 08:24

Wybory w Jemiołowie. Idzie nowe.
Cezary Mucha, 2019 Mar 28, 07:19

Szanowni Mieszkańcy Jemiołowa, zaproszeni Goście, Kochana rodzino!

Czas mojej pracy na rzecz naszej małej Ojczyzny - Jemiołowa dobiega końca.  Jest dla mnie ogromnym zaszczytem to, że przez ponad 27 lat mogłem pełnić funkcję Włodarza tej  pięknej miejscowości.  

Przyjeżdżając z nowosądeckiego  do Jemiołowa w latach `70, będąc niespełna trzydziestoletnim mężczyzną, nie sądziłem, że zostanę kiedyś Sołtysem Wsi i funkcję tę będę pełnić tak długo. 

Z wielkim sentymentem oglądam się w przeszłość wspominając wspólną pracę, jaką my mieszkańcy włożyliśmy w rozwój Jemiołowa. 

Herb, który udało nam się ustanowić jako symbol naszej miejscowości będzie towarzyszył mieszkańcom z pokolenia na pokolenie tworząc  nieustannie zarys historii, w której będziemy mieli swój „malutki” udział. 

Szanowni Państwo, podczas mojej służby jako Sołtys z pełnym sukcesem zorganizowaliśmy wspólnie z Radą Sołecką i mieszkańcami niezliczoną ilość dożynek, imprez okolicznościowych, oraz prac na rzecz wsi, które bardzo zintegrowały naszą społeczność.

 Z tego powodu Jemiołów wyróżnia się spośród miejscowości w naszej Gminie, właśnie dzieki wspólnemu zangażowaniu wszystkich mieszkańców, inni patrzą na to z podziwem, a niektórzy wręcz zazdroszczą.

 Wieś została zmodernizowana, wypiękniała, a w 2016r. Jemiołów  został odznaczony najpiękniejszą wsią województwa lubuskiego, z czego jestem bardzo dumny.

Z tego miejsca chciałbym podziękować Radzie Sołeckiej oraz wszystkim osobom, dzięki którym moja tak długoletnia praca mogła mieć miejsce. Dziękuję za każde wsparcie, każde dobre słowo, za każdą mobilizację do dalszego działania. 

Mojemu następcy gratuluję i życzę z całego serca odwagi do działania, siły i bardzo dużo wytrwałości.  Mam nadzieję, że mieszkańcy nadal będą aktywnie uczestniczyć w życiu wioski.

Nowy Sołtysie w razie potrzeby zawsze możesz liczyć na moje wsparcie i doświadczenie.

Jeszcze raz gratuluję i życzę powodzenia!Sołtys Wsi Jemiołów 

Stanisław Mucha

 

Nowym Sołtysem zostal Rudolf Michał. Serdecznie gratulujemy.


Artykułów: 155 na 26 stronach
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Copyright ©2007-2008 jemiolow.net | All Rights Reserved
Hosting J@chhu
Valid XHTML 1.0 Strict