Akademia zdrowia.
Cezary Mucha, 2017 Nov 26, 20:44

Nowa żaluzja klimatyzacja w świetlicy wiejskiej.
Cezary Mucha, 2017 Nov 22, 17:21

W świetlicy wiejskiej została zamontowana żaluzja  oddzielająca salę kominkową od głównej sali. Pozwoli to na szybkie nagrzanie sali w której znajduje się kominek.Zamontowana została klimatyzacja. Powyżej sfekt końcowy.


Nauka pierwszej pomocy
Cezary Mucha, 2017 Nov 15, 15:06

Zapraszamy na cykl spotkań dot. pierwszej pomocy, który poprowadzą wykwalifikowani ratownicy z naszego OSP. Jesteśmy po pierwszym spotkaniu z mieszkańcami naszej miejscowości poświęconemu pierwszej pomocy. Było to spotkanie rozpoczynające cały cykl takich spotkań. Kolejne odbędzie się 3.12.2017 (niedziela). Zapraszamy do udziału!!!

                 Serdecznie zapraszamy !


Bal sportowców. Mecz rewanżowy kawalerowie na żonatych.
Cezary Mucha, 2017 Oct 26, 12:11

Dnia 28.10 o godzinie 19 odbędzie się jak corocznie impreza piłkarska
⚽️35 zł od osoby💰
⚽️ciepłe posiłki w trakcie imprezy 🍲
⚽️dobra muzyka 💃🏼🕺
⚽️tej nocy będziemy bawić się godzinę dłużej- zmiana czasu na zimowy 😉
⚽️zapisy do 22.10 u Jerzego Ostrowskiego 📄🖌
Z a p r a s z a m y!

Dnia 1.10 o godzinie 15 odbędzie się mecz rewanżowy kawalerowie na żonatych 
W pierwszym meczu wygrali kawalerowie wynikiem 6:2
Zapraszamy 🙂


Defibrylator AED dla OSP Jemiołów.
Cezary Mucha, 2017 Oct 16, 20:25

W dniu dzisiejszym tj. 16.10.2017 r. nasza jednostka została zaproszona do przygotowania stoiska z pierwsza pomocą w czasie trwania Sejmiku Seniorów Województwa Lubuskiego. Na stoisku możemy zaprezentować defibrylator AED, który zakupiliśmy dzieki dofinansowaniu z Departamentu Zdrowia Urzędu Wojewódzkiego. Serdeczne podziękowania za wsparcie dla Pani Marszałek oraz całego Urzędu. Ogromne podziękowania kierujemy również do Pani Poseł Katarzyna Osos za wszelką pomoc.


Dożynki Jemiołów 2017
Cezary Mucha, 2017 Sep 04, 10:47

Dożynki w Jemiołowie był pierwszymi od kilku lat z bardzo zmienną pogodą. Niebo było dość łaskawe i zaczęło dopiero padać, kiedy korowód dojeżdżał na plac. Na całe szczęście po 15 minutach deszczu wypogodziło się i nasi goście dożynkowi z ochotą uczestniczyli w naszym wydarzeniu. Mszę dożynkową poprowadził Ksiądz proboszcz Zbigniew Zdanowicz wraz z księdzem Andrzejem Oczachowskim. Po mszy odbył się korowód dożynkowy, który, jak co roku objechał całą wioskę, gdzie można było podziwiać barwne inscenizacje na podwórkach, czy ozdobione warzywami i zbożami domostwa. Po korowodzie, na placu odbyło się przywitanie gości, przez prowadzącego dożynki, Pana Michała Rudolfa. Kilka słów powiedzieli również nasi specjalni goście : Pani poseł na sejm RP Pani Katarzyna Osos, Wójt Gminy Łagów Pan Czesław Kalbarczyk, Ksiądz Andrzej Oczachowski oraz Sołys Pan Stanisław Mucha. Po części oficjalnej odbył się poczęstunek ( kiełbaski z grilla, ciasto, ogórki małosolne, pajda ze smalcem, bigos, grochówka oraz udziec). Jak co roku odbyły się również konkurencje żniwne, w których chętnie uczestniczyli mieszkańcy i goście. po konkurencjach zostały rozdane nagrody za najładniej przystrojoną posesję, najładniejszy pojazd w korowodzie oraz najlepszą inscejnizację. O godzinie 19:00 zaczęła się dyskoteka pod gołym niebem przy orkiestrze. Możemy z dumą powiedzieć, że mimo niepogody dożynki uważamy za udane!

 

 

          Zapraszamy za rok!

 

   Materiały prasowe>>>   http://swiebodzin.naszemiasto.pl/artykul/dozynki-w-jemiolowie

Mały film>>>>    https://youtu.be/k5SUHvG2_mE


Artykułów: 156 na 26 stronach
9 10 11 12 13 14 15 16 17

Copyright ©2007-2008 jemiolow.net | All Rights Reserved
Hosting J@chhu
Valid XHTML 1.0 Strict